Collection: Entkalker
-
Durgol Swiss Espresso Special Descaler, 6 Packs, 12 x 125ml
Regular price €25,48 EURRegular priceUnit price €16,99/L€47,94 EURSale price €25,48 EURSale -
Durgol Swiss Steamer special descaler for high-quality steamers and steam cookers, liquid, set of 3, 3 x 500 ml
Regular price €24,93 EURRegular priceUnit price €16,62/L€38,97 EURSale price €24,93 EURSale -
Durgol Forte Extra Strong Descaler Set, Cold Remover, Limescale Cleaner, Limescale Remover, 3x 1 L, 4-466
Regular price €18,45 EURRegular priceUnit price €6,15/L€18,90 EURSale price €18,45 EURSale -
Durgol Universal Quick Descaler for Appliances, Fittings, Surfaces, Set of 4, 4 x 750 ml
Regular price €17,18 EURRegular priceUnit price €5,73/L€31,96 EURSale price €17,18 EURSale -
Durgol Swiss Steamer special descaler for high-quality steamers and steam cookers, liquid, set of 4, 4 x 500 ml
Regular price €32,05 EURRegular priceUnit price €16,03/L€51,96 EURSale price €32,05 EURSale -
Durgol milk system cleaner set, coffee machine cleaner, for coffee machines and milk frothers, 3x 500 ml, 4-167
Regular price €16,39 EURRegular priceUnit price €10,93/L€18,60 EURSale price €16,39 EURSale -
Durgol Universal Quick Descaler for Appliances, Fittings, Surfaces, Set of 10, 10 x 750 ml
Regular price €37,54 EURRegular priceUnit price €5,01/L€79,90 EURSale price €37,54 EURSale -
Durgol Universal Quick Descaler for Appliances, Fittings, Surfaces, Set of 3, 3 x 750 ml
Regular price €13,78 EURRegular priceUnit price €6,12/L€23,97 EURSale price €13,78 EURSale -
Durgol Swiss Steamer special descaler for high-quality steamers and steam cookers, liquid, set of 10, 10 x 500 ml
Regular price €74,71 EURRegular priceUnit price €14,94/L€129,90 EURSale price €74,71 EURSale -
Durgol Milk System Cleaner Carton, Coffee Machine Cleaner, for Coffee Machines and Milk Frothers, 10x 500 ml, 4-167
Regular price €46,24 EURRegular priceUnit price €9,25/L€62,00 EURSale price €46,24 EURSale -
Durgol Swiss Espresso Special Descaler, 5 Packs, 10 x 125ml
Regular price €21,83 EURRegular priceUnit price €17,46/kg€39,95 EURSale price €21,83 EURSale -
Durgol Swiss Espresso Special Descaler, Special Descaler, 2 Packs, 4 x 125ml
Regular price €10,89 EURRegular priceUnit price €21,78/kg€15,98 EURSale price €10,89 EURSale -
Durgol Swiss Steamer special descaler for high-quality steamers and steam cookers, liquid, set of 2, 2 x 500 ml
Regular price €17,82 EURRegular priceUnit price €17,82/L€25,98 EURSale price €17,82 EURSale -
Durgol Forte Extra Strong Descaler Carton, Cold Remover, Limescale Cleaner, Limescale Remover, 10x 1 L, 4-466
Regular price €53,11 EURRegular priceUnit price €5,31/L€63,00 EURSale price €53,11 EURSold out -
Durgol Forte Extra Strong Descaler Set, Cold Remover, Limescale Cleaner, Limescale Remover, 2x 1 L, 4-466
Regular price €13,50 EURRegular priceUnit price €6,75/L€12,60 EURSale price €13,50 EUR -
Durgol Forte Extra Strong Descaler, Cold Remover, Limescale Cleaner, Limescale Remover, 1 L, 4-466
Regular price €8,55 EURRegular priceUnit price €8,55/L€6,30 EURSale price €8,55 EUR